Miten voimme palvella?

Tarvitsetko sadevesi- tai viemäriputkien saneerausta nopeasti, kustannustehokkaasti ja ammattitaidolla tehtynä? Ota yhteyttä, niin jutellaan tarkemmin tarpeistasi. Saat meiltä luotettavan ja pitävän arvion urakasta.

Sukitusta Etelä-, Länsi-, Itä- ja Keski-Suomessa

Toimipisteemme sijaitsevat Porvoossa, Kaarinassa sekä Kouvolassa.

Saat meiltä palvelua kattavasti Etelä-, Itä-, Länsi- ja Keski-Suomessa.

Ota yhteyttä ja pyydä kilpailukykyinen tarjous urakallesi.

Etelä-Suomi

Mestarintie 7,
06150 Porvoo

Andreas Forsblom
Toimitusjohtaja/Projektinjohto
045 141 2740
andreas@sukittajat.fi

Sebastian Lindholm
Projektinjohto
045 141 2741
sebastian@sukittajat.fi

Mikael Sundström
Projektinjohto
045 142 4191
mikael@sukittajat.fi

Stefan Björkskog
Laskenta
050 344 3992
stefan@sukittajat.fi

Jari Nyholm
Myynti
050 544 7900
jari@sukittajat.fi

Patrik Åkerstedt
Myynti
045 140 3551
patrik@sukittajat.fi

Länsi-Suomi

Asianajajankatu 6,
20780 Kaarina

Ville Viikari
Myynti / Laskenta
050 588 2321
ville@sukittajat.fi

Itä-Suomi

Kaupinkatu 3B,
45130 Kouvola

Fredrik Green
Projektinjohto
045 142 4188
fredrik@sukittajat.fi

Jari Nyholm
Myynti
050 544 7900
jari@sukittajat.fi

FAST

050 544 1777

Hallinto ja asiakaspalvelu

Mervi Svensk
Taloushallinto
045 179 7397
mervi@sukittajat.fi

Jukka Asikainen
Hallituksen puheenjohtaja
040 034 5445
jukka.asikainen@sukittajat.fi

Ota yhteyttä, niin jutellaan lisää